UWAGA! BLOG W PRZEBUDOWIE! NIEKTÓRE INFORMACJE MOGĄ BYĆ NIECZYTELNE. ZAPRASZAM ZA NIEDŁUGO. PLANOWANA DATA AKTUALIZACJI – DO KOŃCA LISTOPADA 2022

bright-celebration-close-up-1591294.jpg

Kochani Czytelnicy!

Mam nadzieję, że ten rok kończy się dla Was dobrze a następny będzie jeszcze lepszy. Nie będę się tu bawić w coacha, ale zapewniam Was, że jeśli nie jest tak jakbyście chcieli, zawsze może być lepiej. Nie ma takiej dziury, z której się nie da wyjść i nie ma takiej kupy, której nie da się ominąć. Zawsze jest wyjście. Bądźcie dla siebie mili i szanujcie siebie sami, pracujcie na to co chcecie osiągnąć, a w końcu przyjdzie do Was.

Ten rok był dla mnie swoistym krokiem w przód, po wielu do tyłu. Dlatego cieszę się na kolejny i wiem, że mimo iż nie jest idealnie, będzie lepiej, nie tracę siły ducha ani wiary. I tego też Wam życzę.

Nawet jeśli macie wrażenie, że coś Was ciągle ciągnie w tył i jest źle, to nie wahajcie się postawić stopy kawałek dalej z przodu. Małe kroczki, potem kroki i będzie lepiej.

Wierzcie w siebie i w innych! Dobro wraca. Każdy dzień jest nową szansą.

Mam plany i pomysły na wiele spraw w kolejnym roku. Wiele z nich dotyczy też Bloga. Oby udało mi się je zrealizować, tego sobie życzę!

Z tego miejsca też dziękuję, za odwiedziny na Blogu w 2018. Każdy piszący człek jest trochu ekshibicjonistą i chce żeby go czytano. Po to publikuje i tworzy, zazwyczaj dla kogoś. Cieszę się, że odwiedzacie mojego Bloga, mniej lub bardziej chętnie, czytacie to co tam wypacam w kąciku i jesteście. Dziękuję Kochani! I mam nadzieję, że w kolejnym roku też będziecie mnie tu odwiedzać. Dziękuję też tym stale wspierającym, którzy gdzieś tam po cichutku wlewają trochę pochwał i krytyki w moją głowę, kilkoro najwytrwalszych, którzy dzielnie brną przez każdą moją wypocinę. Dzięki!

Regularne wpisy zaczną się znów pojawiać od poniedziałku.

Oby ten rok był Waszym rokiem, nie dajcie się!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: