UWAGA! BLOG W PRZEBUDOWIE! NIEKTÓRE INFORMACJE MOGĄ BYĆ NIECZYTELNE. ZAPRASZAM ZA NIEDŁUGO. PLANOWANA DATA AKTUALIZACJI – DO KOŃCA LISTOPADA 2022

O blogu/kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować:

  1. Napisz do mnie maila na adres przystanek59@gmail.com
  2. Skontaktuj się ze mną na Facebooku – facebook.com/przystanek59
  3. Zostaw komentarz poniżej łechcąc moje ego.

Krótko o tym co tu znajdziesz. Blog dzieli się na trzy części.

PRZYPADKI to strefa poświęcona moim przygodom, historiom z życia, mniej lub bardziej zrównoważonym poglądom, zapiskom z obserwacji, wątpliwościom na temat tego co mnie otacza, wspomnieniom i wesołej, choć nie zawsze pajacuję, twórczości własnej. Kolumna główna. Filar. Ostoja nienormalności.

Z kolei KRAINA WIKINGÓW to zbiór wszystkich wpisów oscylujących dookoła tematyki Szwecji, Sztokholmu i Skandynawii jako takiej, życia na obczyźnie, informacji przydatnych przy planowaniu wycieczki w te strony oraz ciekawostek. Nie jestem ekspertem, póki co, mieszkam tu zaledwie kilka lat i piszę o tym, co pomaga takim jak ja świeżakom.

Dzielę się również muzyką, książkami i szeroko rozumianą sztuką, po którą sięgam. Zbiorczo trafia to wszystko do WALIZKI. Bywa, że dorzucam tam też coś co bywa pomocne, ułatwia życie leniwcom i pomaga się rozerwać.

Wpisy pojawiają się nieregularnie. Czasem znikam na dłużej. Tak już chyba pozostanie.

To mój blog i to ja zapraszam tutaj ludzi. Jestem nieodmienne otwarta na konstruktywną krytykę. Jednak w związku z tym, że chciałabym, aby to moje miejsce w internecie przynosiło mi i innym radość, wszystkie komentarze o wydźwięku skrajnie negatywnym (rasistowskie, do przesady wulgarne, ubliżające innym osobom etc.) będą usuwane.

Kilka słów o mnie.

Nie udostępniam swoich pełnych danych osobowych, to nie ulegnie zmianie i mam nadzieję, że zostanie uszanowane przez ludzi odwiedzających tego bloga. Cenię sobie prywatność, a internet, mimo iż jest pełen wspaniałości i cudownych osób, jak w życiu, pełen jest również tych, którzy są gotowi wystawać pod czyimś oknem. 😉

Sądzę, że jest o wiele więcej barw niż czerń i biel. Piszę i mam cichą nadzieję, że jednak komuś się to podoba. Dodatkowo uwielbiam smak pieczonych ziemniaków z ogniska i opowiadać historie bez pointy, to moja supermoc. Staram się żyć ekologicznie i w duchu less waste. Praktykuję medytacje i mindfulness. Nie cierpię arogancji i ignorancji.

I marzę o pokoju na świecie. Poważnie.

Na koniec: dlaczego „Przystanek 59”? Bo mieszkam i piszę przede wszystkim w Sztokholmie, którego współrzędne geograficzne to 59°19′N 18°03′E. To mój aktualny przystanek życiowy, w którym rozpoczęłam przygodę z tym blogiem – chyba więcej wyjaśniać nie trzeba.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli jako Czytelnik, zostawisz po sobie ślad.

Zapraszam do zwiedzania. Peace!

-Shaza

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: