O blogu/kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować:

  1. Napisz do mnie maila na adres przystanek59@gmail.com
  2. Skontaktuj się ze mną na Facebooku – facebook.com/przystanek59
  3. Zostaw komentarz poniżej łechcąc moje ego.

 

Krótko o tym co tu znajdziesz.

Zasadniczo blog dzieli się na trzy części.

PRZYPADKI to strefa poświęcona moim przygodom, historiom z życia, mniej lub bardziej zrównoważonym poglądom, zapiskom z obserwacji, wspomnieniom i wesołej, choć nie zawsze pajacuję, twórczości własnej. Kolumna główna. Filar. Ostoja nienormalności.

Z kolei KRAINA WIKINGÓW to zbiór wszystkich wpisów oscylujących dookoła tematyki Szwecji, Sztokholmu i Skandynawii jako takiej, życia na obczyźnie, informacji przydatnych przy planowaniu wycieczki w te strony oraz ciekawostek. Nie jestem ekspertem póki co, mieszkam tu zaledwie kilka lat, piszę o tym, co pomaga takim jak ja świeżakom.

Dzielę się również muzyką i książkami, po które sięgam. Czytam dużo, na papierze, na ekranie oraz uszami. A następnie polecam to, co ładnie pachnie albo ostrzegam przed tym, co cuchnie. Bardzo subiektywny wybór. Muzycznie też sporo przyswajam i często podbieram znajomym playlisty, sama też lubię co nie co podsunąć. Zbiorczo trafia to wszystko do WALIZKI. Bywa, że dorzucam tam też coś co bywa pomocne, ułatwia życie leniwcom i pomaga się rozerwać.

Krótko o Autorce. Nie udostępnia swoich pełnych danych osobowych i to nie ulegnie zmianie. Chyba, że chciałby umówić się z nią Robert Redford. Rocznik 1989. Płeć ta bez ogonka. Mieszka w Sztokholmie. Sądzi, że jest więcej barw niż czerń i biel. Pisze i ma cichą nadzieję, że jednak komuś się to podoba. Dodatkowo uwielbia smak pieczonych ziemniaków i opowiadać historie bez pointy, to jej supermoc. Nie lubi ignorancji i arogancji oraz przysłowiowych kijów w tyłku.

I marzy o pokoju na świecie. Poważnie.

Na koniec: dlaczego „Przystanek 59”? Bo mieszkam i piszę przede wszystkim w Sztokholmie, którego współrzędne geograficzne to 59°19′N 18°03′E. To mój aktualny przystanek życiowy, w którym rozpoczęłam przygodę z tym blogiem – chyba więcej wyjaśniać nie trzeba.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli jako Czytelnik, zostawisz po sobie ślad.

Zapraszam do zwiedzania. Peace!

-Shaza

 

Wszystkie komentarze o wydźwięku skrajnie negatywnym (rasistowskie, do przesady wulgarne, ubliżające innym osobom etc.) będą usuwane.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s